Tenisa treniņi ikvienam sagatavotības līmenim jebkurā vecumā, sākot ar bērniem no 5 g. v.  Papildus treniņiem tiek organizētas tenisa nometnes.

BĒRNI (5-10 g.v.)

Treniņi notiek grupās uz bērniem piemērota izmēra laukuma ar īpašām bumbiņām - red, orange, green (3 līmeņa cietības pakāpes). Mazāko trenēšanas procesā galvenais uzsvars tiek likts uz pozitīvas attieksmes izstrādi pret sportiskām aktivitātēm. Treniņu laikā tiek strādāts pie motorisko, koordinatīvo, telpisko un vispārēji fizisko spēju attīstīšanas. Iekļauta tenisa tehnikas pamatu apguve, kā arī pakāpeniska tenisa domāšanas attīstība.

JAUNIEŠI (11-18 g.v.)

Jaunieši trenējas gan grupās, gan individuāli atkarībā no izstrādātās treniņu programmas. Grupās attīstās jauniešu sociālās prasmes, sacensību gars, dažādu taktiku plānošana, savukārt individuāli - palielinās izpratne par 1 pret 1 konceptu un treneri gūst iespēju veltīt lielāku uzmanību konkrētu elementu uzlabošanai. Šajā posmā tiek nostiprināta arī spēlētāja tehnika, ritma izjūta, loģika un psiholoģiskās spējas. Tiek izstrādāts treniņu un sacensību grafiks; notiek gatavošanās ASV programmai. *

PIEAUGUŠIE

Tenisa apmācības pieaugušajiem individuāli vai mazās grupās līdz 4 cilvēkiem.  Labs veids, kā izkustēties, atslābināt prātu no ikdienas darbiem un izvirzīt sev jaunu izaicinājumu.

~          ~          ~

* ASV universitāšu tenisa stipendijas

Lieliska iespēja iegūt pasaules līmeņa izglītību, vienlaicīgi turpinot attīstīt savu tenisa spēli, kā arī piedaloties starp-skolu mačos. Atkarībā no sasniegumiem tenisā, atzīmēm mācībās un angļu valodas prasmēm tenisistam tiek piemeklēta atbilstoša universitāte, kas piedāvā vai nu daļēju vai pilnīgi segtu stipendiju, kurā ietilpst gan mācību maksa, mācību materiāli, gan dzīvošanas izmaksas, gan apmaksāti tenisa/fitnesa treniņi, gan arī sacensību izdevumi un bezmaksas ekipējuma uzturēšana, to skaitā sporta formas. 

 Ja šis ir audzēkņa nospraustais mērķis, RTA komanda, izmantojot personīgo pieredzi, palīdzēs sasniegt sava sapņa realizāciju!